Aby znaleźć szukaną ulicę prosimy skorzystać ze skrótu klawiszowego CTRL+F a następnie wpisać nazwę ulicy.

 



 

 

 


Ulice należące do Zespołu pracy socjalnej rejonu I

 

Lp.

ULICA

1.

11 Listopada

2.

Adama Kuzdrzała

3.

Adama Pilarza

4.

Agrestowa

5.

Akacjowa

6.

Alpejska

7.

Andrzeja Bursy

8.

Andrzeja Kmicica

9.

Jana Bytnara

10.

Apenińska

11.

Armii Krajowej

12.

Azotowa

13.

Bałkańska

14.

Barwna

15.

Batalionów Chłopskich

16.

Batalionu Barbara

17.

Beskidzka

18.

Biała

19.

Białych Klonów

20.

Bieszczadzka

21.

Błotna

22.

Boczna

23.

Bolesława Chrobrego 

24.

Bolesława Krzywoustnego

25.

Bolesława Śmiałego 

26.

Braci Saków

27.

Braci Żmudów

28.

Brzozowa

29.

Budowlana

30.

Chabrowa

31.

Chemiczna 

32.

Chłopska

33.

Chrząstowskich

34.

Chyszowska

35.

Ciołkoszów 

36.

Cypriana Kamila Norwida

37.

Czarna Droga

38.

Czerwona

39.

Czerwonych Klonów

40.

Czysta

41.

Daleka

42.

Demetriusza Potoczka

43.

Do Huty                                     

44.

Do Promu

45.

Dobra 

46.

Doktora Karola Juraszka

47.

Dunajcowa

48.

Emerytów

49.

Eugeniusza Kwiatkowskiego

50.

Fabryczna

51.

Ferdynanda Zarzyckiego

52.

Franciszka Kleeberga 

53.

Franciszka Kruszyny

54.

Franciszkańska

55.

Furmańska

56.

Generała Leopolda Okulickiego

57.

Generała Michała Tokarzewskiego

58.

Generała Stanisława Skalskiego

59.

Generała Stefana Grota-Roweckiego

60.

Generała Tadeusza Jordana Rozwadowskiego

61.

Generała Tadeusza Klimeckiego

62.

Generała Władysława Andersa

63.

Giełdowa

64.

Gliniańska

65.

Głogowa

66.

Główna

67.

Gorczańska

68.

Górna

69.

Górska

70.

Grochowska

71.

Gruntowa

72.

Grunwaldzka

73.

Gumniska

74.

Henryka Burkiewicza

75.

Henryka Hubala-Dobrzańskiego 

76.

Henryka Sienkiewicza

77.

Henryka Sucharskiego

78.

Hodowlana

79.

Hugona Kołłątaja

Numery z wyłączeniem nr 13

80.

Ignacego Kraszewskiego

81.

Ignacego Łukasiewicza

82.

Ignacego Mościckiego

numery nieparzyste od 75 do końca

numery parzyste od 88 do końca

83.

Jana Bożka 

84.

Jana Gomoły

85.

Jana Kilińskiego

86.

Jana Skrzetuskiego

87.

Janusza Korczaka

88.

Jara

89.

Jarzębinowa

90.

Jarzynowa

91.

Jasna

Numery parzyste od 2 do20

Numery nieparzyste od 1 do 29

92.

Jaśminowa

93.

Jerzego Bajana 

94.

Jerzego Brauna

95.

Jerzego i Zbigniewa Wojnarskich

96.

Jesienna

97.

Jędrzeja Moraczewskiego

98.

Jędrzeja Śniadeckiego

99.

Józefa Władysława Krogulskiego z wyłączeniem nr 2, 4, 6

100.

Józefa Pawłowskiego

101.

Józefa Pędrackiego

102.

Juliana Grabowskiego

103.

Juliusza Kossaka

104.

Kacza

105.

Kasprzyków

106.

Kasztanowa

107.

Kazimierza Bartla

108.

Kazimierza Górskiego

109.

Kazimierza Wierzyńskiego

110.

Kąpielowa

111.

Klasztorna

112.

Kolejowa

113.

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

114.

Kosynierów

115.

Koszycka 

116.

Krakowska

numery nieparzyste od 81 do końca

numery parzyste od 72 do końca

117.

Krakusa

118.

Kresowa

119.

Królowej Jadwigi 

120.

Krupnicza 12,

domy jednorodzinne

121.

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

122.

Księdza Jana Reca

123.

Księdza Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego

124.

Księdza Stanisława Indyka

125.

Księżycowa

126.

Ledóchowskich

127.

Łyczakowska

128.

Leopolda Staffa

129.

Letnia

130.

Lisia

131.

Liściasta

132.

Ludowa

133.

Lwowska

Numery: 1-63 z wyłączeniem nr 59

Numery: od 2-14

134.

Majora Władysława Raginisa

135.

Mała

136.

Mariana Langiewicza

137.

Mariana Matuszewskiego

138.

Mariana Trendoty

139.

Marii Kotulskiej

140.

Marii Vetulani

141.

Marka Hłaski

142.

Maurycego Godowskiego

143.

Michała Wołodyjowskiego

144.

Mieczysława Tenerowicza

145.

Mieszka I 

146.

Miodowa

147.

Modra

148.

Mokra

149.

Monopolowa

150.

Mostowa

151.

Nad Białą

152.

Nadbrzeżna Dolna

153.

Narutowicza

154.

Nauczycielska

155.

Niebieska

156.

Niska

157.

Nowatorska

158.

Obrońców Lwowa

159.

Obrońców Tobruku

160.

Obywatelska

161.

Ojca Józefa Marii Bocheńskiego

162.

Ojca Zbigniewa Strzałkowskiego

163.

Okrężna

164.

Olejarska

165.

Onufrego Zagłoby

166.

Osiedle

167.

Osiedle Niepodległości

Numer 5, 6

168.

Owocowa

169.

Owsiana

170.

Partyzantów

171.

Pasterska

172.

Pienińska

173.

Piękna

174.

Piotra Dobrowolskiego 

175.

Pirenejska

176.

Plac Drzewny

177.

Plac Księdza Mariana Grzanki

178.

Plac Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

179.

Plac Podpułkownika Stanisława Sowiźrała-Sobolewicza

180.

Plac Stanisława Kubińskiego

181.

Plac Zabaw, Rekreacji i Sportu im. Janusza Kusocińskiego

182.

Podgórska

183.

Podhalańska

184.

Polna

185.

Polskiego Października

186.

Poranna

187.

Pracy

188.

Profesora Antoniego Kępińskiego

189.

Prosta

190.

Przekątna

191.

Przemysłowa

192.

Przesmyk

193.

Pszenna

194.

Racławicka

195.

Radosna

196.

Roberta Gucwy

197.

Robotnicza

198.

Romualda Traugutta

199.

Rozwojowa

200.

Równa

201.

Równoległa

202.

Różana

203.

Sądowa

204.

Sienna

205.

Siewna

206.

Sióstr Czerneckich

207.

Skowronków

Numery: 4, 6, 6a

208.

Skwer Europejski

209.

Skwer Maksymiliana Marii Kolbego

210.

Spacerowa

211.

Spadzista

212.

Powstańców Styczniowych

213.

Stanisława Dąbka 

214.

Stanisława Maziarskiego

215.

Stanisława Westwalewicza

216.

Stawowa

217.

Stefanii Sempołowskiej

218.

Strusińska

219.

Stylińskich

220.

Sucha

221.

Szarych Szeregów

222.

Szewska

223.

Szkolna

224.

Śląska

225.

Świętego Brata Alberta

226.

Świętego Kazimierza

227.

Świętego Marcina

228.

Świętego Stanisława Kostki

229.

Świętego Wojciecha

230.

Świętej Kingi

231.

Świętojańska

232.

Tadeusza Czupiela

233.

Technologiczna

234.

Tęczowa

235.

Generała Ryszarda Kuklińskiego

236.

Topolowa

237.

Torowa

238.

Tuchowska

Domy jednorodzinne i

numery: 4, 17, 52, 62, 66, 86C

239.

Turystyczna

240.

Wandy

241.

Wawrzyńca Wojtasiewicza

242.

Wędkarska

243.

Wiciarzy

244.

Wiejska

245.

Wiktora Bończyka

246.

Wilhelma Beckera

247.

Willowa

248.

Wincentego Muchy

249.

Wincentego Witosa

250.

Wiosenna

251.

Władysława Broniewskiego

252.

Władysława Jagiełły 

253.

Władysława Mąsiora 

254.

Władysława Olszewskiego

255.

Władysława Warneńczyka

256.

Wojciecha Majchrzyka 

257.

Wolności i Niezawisłości

258.

Wygodna

259.

Zaciszna

260.

Zagrodowa

261.

Zakładowa

262.

Zawilcowa

263.

Zbylitowska

264.

Zielna

265.

Zimowa

266.

Żółta 

267.

Żwirowa

 

 

 

 
Ulice należące do Zespołu pracy socjalnej rejonu II

 

Lp.

ULICA

1.

29 Listopada

2.

3 Maja

3.

Aleja Tarnowskich

4.

Aleksandra Fredry

5.

Antoniego Gładysza

6.

Bartosza Głowackiego

7.

Bolesława Limanowskiego

8.

Bolesława Prusa

9.

Czesława Miłosza

10.

Drzewna

11.

Ducha Świętego

12.

Dworcowa

13.

Edwarda Dembowskiego

14.

Edwarda Jantona

15.

Elżbiety Drużbackiej

16.

Esperantystów

17.

Fryderyka Chopina

18.

Gabriela Narutowicza

19.

Generała Józefa Bema

20.

Generała Władysława Sikorskiego

21.

Harcerska

22.

Henryka Wieniawskiego

23.

Ignacego Mościckiego

numery nieparzyste od 1 do 73

numery parzyste od 2 do 86

24.

Jacka Malczewskiego

25.

Jana Kochanowskiego

26.

Jana Leńka

27.

Jana Nakończego

28.

Jana Szczepanika

29.

Joachima Lelewela

30.

Józefa Małeckiego

31.

Józefa Sowińskiego

32.

Józefa Szujskiego

33.

Juliana Tuwima

34.

Kaflarska

35.

Karola Halskiego

36.

Karola Kaczkowskiego

37.

Kazimierza Pułaskiego

38.

Kornela Ujejskiego

40.

Krakowska

numery nieparzyste od 1 do 79

numery parzyste od 2 do 70

41.

Księdza Jana Skorupki

42.

Kwiatowa

43.

Leliwitów

44.

Lotnicza

45.

Ludwika Zamenhofa

46.

Lwowska numery parzyste 16-140

47.

Łazienna

48.

Łyczków

49.

Marii Konopnickiej

50.

Metalowa

51.

Michała Drzymały

52.

Mikołaja Reja

53.

Modelarska

54.

Nowy Świat

numery od 1 do 20

55.

Obozowa

56.

Ogrodowa

57.

Ostrogskich

58.

Pabla Picasso

59.

Piastowska

60.

Plac Dworcowy

61.

Plac Tadeusza Kościuszki

62.

planty im. Józefa Jakubowskiego

63.

Podzamcze

64.

Pogodna

65.

Powstańców Warszawy

66.

Profesora Jana Studniarskiego

67.

Przecznica Strusińska

68.

Przedszkolaków

69.

Przyjemna

70.

PTTK

71.

Pustaki

72.

Rolnicza

73.

Rudy-Młyny

74.

Rufina Piotrowskiego

75.

Rzeczna

76.

Rzemieślnicza

77.

Sióstr Służebniczek

78.

Skrzyszowska

79.

Sokoła

80.

Sportowa

81.

Spytki

82.

Stanisława Kassali

83.

Stanisława Konarskiego

84.

Stanisława Moniuszki

85.

Stanisława Staszica

86.

Stanisława Wyspiańskiego

87.

Stanisza Kleofasa

88.

Starodąbrowska

89.

Stefana Żeromskiego

90.

Szczęsnego Zaremby

91.

Szkotnik

92.

Szymona Starowolskiego

93.

Ślusarska

94.

Świętej Anny

95.

Świętej Faustyny

96.

Świętej Katarzyny

97.

Świętej Trójcy

98.

Tadeusza Kościuszki

99.

Tokarska

100.

Towarowa

101.

Ułańska

102.

Urocza

103.

Urszulańska

104.

Warsztatowa

105.

Wesoła

106.

Wilsona

107.

Wita Stwosza

108.

Witolda Lutosławskiego

109.

Władysława Kołodzieja

110.

Władysława Łokietka

111.

Władysława Reymonta

112.

Wodna

113.

Wojciecha Bandrowskiego

114.

Wschodnia

115.

Wspólna

116.

Wypoczynkowa

117.

Wysoka

118.

Zamknięta

119.

Zamkowa

120.

Zdzisława Simchego

121.

Zgody

122.

Zuchów

123.

Zygmunta Krasińskiego

 

 

 

Ulice należące do Zespołu pracy socjalnej rejonu III

 

Lp.

ULICA

1.

1 Maja

2.

Adama Asnyka

3.

Adama Mickiewicza

4.

Aleja Matki Bożej Fatimskiej

5.

Aleja Piaskowa

6.

Aleja Solidarności

7.

Artura Grottgera

8.

Basztowa

9.

Bernardyńska

10.

Biskupa Karola Pękali

11.

Bitwy Pod Cedynią

12.

Błogosławionego Księdza Romana Sitko

13.

Bóżnic

14.

Brama Pilzneńska             

15.

Bratkowa

16.

Cedrowa

17.

Czajki

18.

Dębowa

19.

Doktora Józefa Kozioła

20.

Edmunda Bojanowskiego

21.

Elektryczna

22.

Eliasza Goldhammera     

23.

Eugeniusza Niedojadły

24.

Fasolowa

25.

Forteczna                  

26.

Franciszka Żwirki

27.

Gabrieli Zapolskiej

28.

Gołębia

29.

Goździkowa

30.

Grochowa

31.

Grzybowa

32.

Ignacego Paderewskiego

33.

Ignacy Przybyłkiewicza

34.

Jabłoniowa

35.

Jana Bielatowicza

36.

Jana Kasprowicza

37.

Jana Matejki

38.

Jarosława Iwaszkiewicza

39.

Józefa Antalla

40.

Józefa Czapskiego

41.

Józefa Dwernickiego

z wyłączeniem numerów: 6, 10A i 24

42.

Józefa Piłsudskiego

43.

Józefa Poniatowskiego

44.

Józefa Wojtarowicza

45.

Juliana Goslara

46.

Juliusza Słowackiego

47.

Kapitulna                          

48.

Karola Kurpińskiego

49.

Karola Szymanowskiego

50.

Katedralna                     

51.

Kazimierza Brodzińskiego

52.

Klikowska

53.

Konna

54.

Konopna

55.

Kornela Makuszyńskiego

56.

Kręta

57.

Krótka                       

58.

Kryształowa

59.

Krzyska

numery parzyste od 2 do 62,

numery nieparzyste od 1 do 21

60.

Księdza Jana Marszałka 

61.

Księdza Józefa Chrząszcza

62.

Księdza Wojciecha Bajdy

63.

Kupiecka                 

64.

Legionów

65.

Lniana

66.

Ludwika Waryńskiego

67.

Łęgowa

68.

Małe Schody

69.

Marii Skłodowskiej – Curie

70.

Mieczysława Jastruna

71.

Mieczysława Karłowicza

72.

Miętowa

73.

Mikołaja Kopernika

74.

Mroźna

75.

Muzyczna

76.

Na Łąkach

77.

Najświętszej Marii Panny    

78.

Niedomicka

79.

Niezapominajek

80.

Norberta Lippóczy’ego

81.

Nowa

82.

Nowy Świat

numery od 21 do końca

83.

Ogórkowa

84.

Ogrodnicza

85.

Orzechowa

86.

Oskara Kolberga

87.

Parkowa

88.

Pasaż Tertila

89.

Piekarska

90.

Piotra Skargi

91.

Plac Bohaterów Getta

92.

Plac Franciszka Morawskiego

93.

Plac Generała Józefa Bema     

94.

Plac Henryka Sienkiewicza

95.

Plac im. 5 Pułku Strzelców Konnych

96.

Plac Jana Sobieskiego

97.

Plac Katedralny                           

98.

Plac Kazimierza Wielkiego

99.

Plac Ofiar Stalinizmu

100.

Plac Rybny

101.

Plac Sprawiedliwości

102.

Plac Więźniów KL Auschwitz

103.

Poli Gojawiczyńskiej

104.

Polskiego Czerwonego Krzyża

105.

Pomidorowa

106.

Porucznika Błażeja Wójcickiego

107.

Powroźnicza

108.

Prostopadła

109.

Rady Europy

110.

Romana Brandstaettera

111.

Rybna

112.

Rynek

113.

Rzeźnicza

114.

Sadowa

115.

Skwer Alicji i Jana Preiss

116.

Skwer Ojca Olgierda Kokocińskiego

117.

Sławomira Mrożka

118.

Stanisława Lema

119.

Stanisława Wigury

120.

Stara

121.

Stefana Batorego

122.

Stefana Kisielewskiego

123.

Stokrotek

124.

Swojska

125.

Szczawiowa

126.

Szeroka

127.

Szpitalna

do skrzyżowania z ulicą Słoneczną

128.

Ścieżki

129.

Świętego Huberta

130.

Tadeusza Boya-Żeleńskiego

131.

Tadeusza Rejtana

132.

Tadeusza Romanowicza

133.

Taras

134.

Targowa

135.

Trawiasta

136.

Tulipanowa

137.

Wałowa

138.

Wąska

139.

Wekslarska                 

140.

Wielkie Schody

141.

Witolda Gombrowicza

142.

Witolda Rogoyskiego         

143.

Zagumnie

144.

Zakątna

145.

Ziemniaczana

146.

Ziołowa

147.

Zofii Nałkowskiej

148.

Żydowska                    

149.

Żytnia

 

 

 
 

Ulice należące do Zespołu pracy socjalnej rejonu IV

 

Lp.

ULICA

1.

16 Pułku Piechoty

2.

Adama Boryczki

3.

Adolfa Dymszy

4.

Aleja Jana Pawła II

5.

Aleksandra i Maksymiliana Gierymskich

6.

Aleksandra Zelwerowicza

7.

Alojzego Majchra

8.

Antoniego Resinga

9.

Arcybiskupa Jerzego Ablewicza

10.

Babiego Lata

11.

Bajkowa

12.

Bitwy o Wał Pomorski

13.

Bitwy pod Monte Cassino

14.

Bitwy pod Studziankami

15.

Błonie

16.

Bolesława Leszczyńskiego

17.

Buczakówka

18.

Bukowa

19.

Burtnicza

20.

Bystra

21.

Cegielniana

22.

Chryzantemowa

23.

Ciasna

24.

Cicha

25.

Cytrynowa

26.

Czarnowiejska

27.

Czereśniowa

28.

Czesława Niemena

29.

Długa

30.

Do Prochowni

31.

Dojazd

32.

Drozdów

33.

Działkowa

34.

Edwarda Rydza-Śmigłego

35.

Elizy Orzeszkowej

36.

Eugeniusza Bodo

37.

Falista

38.

Garbarska

39.

Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

40.

Generała Władysława Langnera

41.

Gęsia

42.

Głęboka

43.

Gospodarcza

44.

Graniczna

45.

Gromadzka

46.

Gruszkowa

47.

Hanki Ordonówny

48.

Heleny Marusarz

49.

Heleny Modrzejewskiej

50.

Henryka Siemiradzkiego

51.

Hugona Kołłątaja

nr 13

52.

Jacka Woszczerowicza

53.

Jadwigi Smosarskiej

54.

Jagiellońska

55.

Jagodowa

56.

Jana Kiepury

57.

Jana Kurnakowicza

58.

Jana Stanisławskiego

59.

Jana Tarnowskiego

60.

Jarosława Dąbrowskiego

61.

Jasna

numery parzyste od 22 do końca

numery nieparzyste od 31 do końca

62.

Jerzego Harasymowicza

63.

Jesienowa

64.

Jeżynowa

65.

Joanny Srebro

66.

Jodłowa

67.

Józefa Chełmońskiego

68.

Józefa Dutkiewicza

69.

Józefa Dwernickiego

numery: 6, 10A, 24

70.

Józefa Władysława Krogulskiego

nr 2, 4, 6

71.

Józefa Mehoffera

72.

Józefa Pankiewicza

73.

Józefa Szuszkiewicza

74.

Józefa Węgrzyna

75.

Juliana Fałata

76.

Juliusza Osterwy

77.

Kalinowa

78.

Karola Adwentowicza

79.

Karpacka

80.

Klonowa

81.

Komunalna

82.

Konrada Swinarskiego

83.

Krupnicza

nr 10, nr 15

84.

Krzyska

numery parzyste od 64

nieparzyste od 23

85.

Krzysztofa Kieślowskiego

86.

Krzysztofa Komedy

87.

Księdza Andrzeja Kmiecika

88.

Leona Schillera

89.

Leona Wyczółkowskiego

90.

Leszczynowa

91.

Leśna

92.

Ludwika Solskiego

93.

Lwowska

nr 59

numery parzyste od 142 do końca

numery nieparzyste 65 do końca

94.

Łanowa

95.

Malinowa

96.

Marii Dąbrowskiej

97.

Marynarki Wojennej

98.

Matki Teresy z Kakuty

99.

Mieczysławy Ćwiklińskiej

100.

Migdałowa

101.

Miłorzębowa

102.

Mirona Białoszewskiego

103.

Modrzewiowa

104.

Morelowa

105.

Mrozówka

106.

Murarska

107.

Nadbrzeżna Górna

108.

Nadbrzeżna Górna Boczna

109.

Nowodąbrowska

110.

Obrońców Poczty Gdańskiej

111.

Ochronek

112.

Odległa

113.

Olchowa

114.

Olgi Boznańskiej

115.

Olszynowa

116.

Osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego

117.

Osiedle Niepodległości

z wyłączeniem nr 5 i 6

118.

Osiedle Zielone

119.

Piesza

120.

Piotra Drobieckiego

121.

Piotra Michałowskiego

122.

Plac Ofiar Katynia

123.

Plac Ojca Świętego Jana Pawła II

124.

Platanowa

125.

Pochyła

126.

Podmiejska

127.

Południowa

128.

Pomarańczowa

129.

Porzeczkowa

130.

Potok

131.

Poziomkowa

132.

Promienna

133.

Przyjazna

134.

Pusta

135.

Romana Dmowskiego

136.

Rzędzińska

137.

Sanguszków

138.

Sarnia

139.

Skowronków

numery: 7, 9, 11

140.

Skryta

141.

Skwer Andrzeja Małkowskiego

142.

Skwer Petofiego

143.

Słoneczna

144.

Słowików

145.

Sosnowa

146.

Spadowa

147.

Spokojna

148.

Stalowa

149.

Stanisława Witkiewicza

150.

Stefana Jaracza

151.

Stefanii Hanausek

152.

Sudecka

153.

Szara

154.

Szczęśliwa

155.

Szczytowa

156.

Szklana

157.

Szpitalna

od skrzyżowania z ulicą Słoneczną

158.

Śliwkowa

159.

Środkowa

160.

Świerkowa

161.

Świętego Ojca Pio

162.

Świętego Rafała Kalinowskiego

163.

Świętokrzyska

164.

Tadeusza Łomnickiego

165.

Tatrzańska

166.

Traktorowa

167.

Truskawkowa

168.

Trzcinowa
     169.

Tuchowska

nr 94

170.

Urwana

171.

Wandy Siemaszkowej

172.

Warzywna

173.

Westerplatte

174.

Wiadukt

175.

Widok

176.

Wierzbowa

177.

Wilcza

178.

Wiśniowa

179.

Witolda Giżberta Studnickiego

180.

Władysława Hańczy

181.

Władysława Orkana

182.

Wojciecha Bogusławskiego

183.

Wojska Polskiego

184.

Wołańska

185.

Xsawerego Dunikowskiego

186.

Zaułek

187.

Zbigniewa Cybulskiego

188.

Zbożowa

189.

Zdrowa

190.

Zielona

191.

Złota

192.

Zofii Stryjeńskiej

193.

Źródlana

194.

Żurawia

195.

Żurawinowa