Informacja

Z przyjemnością informujemy, iż został rozstrzygnięty konkurs pt. ,,2020 – CZAS ODKRYWANIA SIEBIE”, skierowany do dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych z terenu Miasta Tarnowa.

Jury konkursu w składzie: Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie, Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie oraz koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej przyznało 3 nagrody główne oraz upominki dla pozostałych uczestników konkursu.

 

Oto lista zwycięzców:

I  Miejsce – Angelika, lat 9 i Wiktor, lat 12

II miejsce –  Kaja, lat 8

III miejsce – Kacper, lat 8

 

Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy również w stronę rodziców zastępczych za Ich zaangażowanie i współpracę.

 

Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać swoją twórczość.

 

Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

 

Informacja

Konkurs

 

Organizator rodzinnej pieczy zastępczej zachęca do wzięcia udziału w konkursie pn: „2020 – czas odkrywania siebie”.

Celem Konkursu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom COVID–19, przez zachęcanie  do aktywności artystycznej polegającej na tworzeniu prac, ale również promowanie pozytywnego wizerunku rodzicielstwa zastępczego. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych z terenu Miasta Tarnowa.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy nawiązującej do tematu konkursu.

Prace mogą być wykonane w dowolnej technice (np. praca plastyczna, rękodzieło, grafika komputerowa, film, fotografia itp.).

Prace konkursowe można  przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z hasłem „2020 – czas odkrywania siebie” w temacie maila lub składać osobiście w siedzibie Organizatora rodzinnej pieczy zastępczej przy ul. Goslara 5 do końca czerwca br.

Na autorów trzech najciekawszych prac czekają nagrody.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

 

NIECH WYOBRAŹNIA BĘDZIE Z WAMI :)

 

Załącznik w formie dokumentu PDF Regulamin konkursu

Załącznik w formie dokumentu PDF Oświadczenie

Załącznik w formie dokumentu PDF Klauzula informacyjna

Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z rodzin zastępczych oraz ich opiekunom za udział w projekcie „Pastelowa Wielkanoc”.

Dzieci utworzyły przepiękne stroiki oraz świąteczne dekoracje. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością oraz zaangażowaniem. Wykonane ozdoby Wielkanocne zostaną wykorzystane do przystrojenia mieszkań, domów a także koszyczków Wielkanocnych.

Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Niech ten czas będzie okazją do spędzania wspaniałych chwil w gronie najbliższych. Wiary, nadziei i zdrowia, którego wartość teraz cenimy szczególnie oraz dużo wody w lany Poniedziałek. Wytrwałości oraz uśmiechu na każdy dzień.